قوانین و مقررات

معمولاً همه سایت‌های فروشگاهی قوانین و مقرراتی دارند که تعیین کننده شرایط فعالیت، نحوه ارسال و تحویل کالا است. قوانین و مقررات سایت کمک می‌کند که کاربران و خریداران قبل از سفارش سایت این شرایط را بدانند و سپس خرید کنند. قوانین برای ساکنان شهر تهران و ساکنان شهرستان متفاوت است. این قوانین منطبق با قوانین جمهوری اسلامی و قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. اطلاع و رعایت از این قوانین به عهده خریدار خواهد بود. در صورتی که قوانین مندرج در این سایت تغییر یابد، متعاقباً در سایت منتشر و به روز رسانی خواهد شد.

شرایط کلی قوانین و مقررات ساتگین به شرح زیر است:

 • مسئولیت مواردی مثل کیفیت، قیمت، خدمات پس از فروش به عهده ساتگین است و در صورت وجود مشکل پیگیری خواهد شد.
 • کارشناسان سایت ساتگین در ساعات اداری پاسخگوی سؤالات مشتریان و کاربران هستند.

 

قوانین خریداران

 1. تمامی محصولات خریداری شده از سایت ساتگین، در صورت خرابی یا مشکلات ناشی از ارسال دارای ضمانت بازگشت کالا تا ۷ روز می‌باشد. برای باز پس فرستادن کالاهایی که در زمان ارسال دچار خدشه شده یا محصولاتی که سهواً به دلیل تشابه، اشتباه ارسال شده است، ابتدا با کارشناسان ساتگین تماس گرفته و سپس کالا را مرجوع کنید.
 2. کلیه سفارشات ثبت شده در سایت ساتگین به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیامک و پیش‌فاکتور به وسیله ارسال ایمیل به خریداران اطلاع رسانی می‌شود. خریداران می‌توانند از طریق کد سفارش و شماره پیش‌فاکتور کلیه مراحل ارسال محصول را از ابتدا تا انتها بررسی کنند.
 3. قیمت کلیه محصولات در سایت ساتگین درج شده و خریدار با قیمت همان روز می‌تواند محصولات را سفارش دهد و خریداری کند.
 4. فاکتور نهایی شامل قیمت درج شده کالا به همراه هزینه ارسال میباشد.
 5. هزینه ارسال در شهر تهران به ازای هر مرسوله 30000(سی هزار) تومان است.خرید های بالای 500000(پانصد هزار) تومان به صورت رایگان برای خریدار ارسال میشود.
 6. ارسال سفارشات در شهر تهران از طریق ناوگان معتبر(اسنپ،الوپیک و…) انجام میشود.
 7. ارسال سفارشات به شهرستان توسط تیپاکس، پست پیشتاز و باربری به انتخاب مشتری به خریدار تحویل داده می‌شود.
 8. کاربران هنگام سفارش کالا لازم است که کلیه اطلاعات درخواست شده توسط سایت ساتگین را به صورت کامل و صحیح وارد و ثبت کنند. بدیهی است در صورتی که اطلاعات کاربران ناقص یا غلط باشد، سفارش و ارسال کالا قابل پیگیری نخواهد بود.
 9. پیشنهاد میگردد قبل از اقدام به خرید عضو شوید، عضویت به شما این امکان را میدهد که سوابق خرید و انتخاب های خود را همیشه در پنل داشته باشید
 10. سفارشات ثبت شده تا قبل از ساعت 12 ظهر در همان روز ارسال خواهد شد.
 11. سفارشاتی که بعد از ساعت 12 ظهر و یا روزهای تعطیل ثبت شوند در اولین روز کاری بعد پردازش و ارسال خواهد شد.
 12. خریداران باید اطلاع داشته باشند که افزودن کالا به سبد خرید به عنوان رزرو کالا نیست و در صورت اتمام موجودی کالا، سایت ساتگین هیچ‌گونه تعهدی در قبال تغییر موجودی یا اتمام موجودی ندارد. لازم است که در صورت انتخاب کالا، خرید آن را در اسرع وقت قطعی کنید.

ساتگین همواره تلاش می‌کند که کلیه سفارشات کالا و ارسال آن‌ها را در تهران یا سایر شهرستان‌ها بدون آسیب و در اسرع وقت به مشتریان تحویل دهد. به همین دلیل بسته بندی محصولات به صورت ایمن و استاندارد انجام و سپس به اداره پست یا شرکت‌های حمل و نقل باربری تحویل داده می‌شود. در صورت مشاهده هرگونه تخلف یا مشکل در محصولات، مراتب را به کارشناسان ساتگین از طریق ایمیل یا سایر کانال‌های ارتباطی اطلاع دهید.

باز کردن گفOpen chat
💬 نیاز به کمک دارید؟
سلام،
چطور میتونم کمکتون کنم؟